Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Galeria: Olsson

Go down 
+3
Ozzy
Mr. ,
Olsson
7 posters
AutorWiadomość
Olsson
Sierżant Jeb Squad
Olsson


Liczba postów : 144
Join date : 08/06/2011
Age : 30
Skąd : Wiesz?
Humor : Wyje-KFC-bisty

Galeria: Olsson Empty
PisanieTemat: Galeria: Olsson   Galeria: Olsson I_icon_minitimeSob Lip 09, 2011 5:37 am

Witam.
Założyłem ten temat, ponieważ wczoraj z Alexem wpadliśmy na pomysł urozmaicenia mojej gwardii.
Jak na razie jest to tajny projekt więc nie będę zamieszczał zdjęć, ale gdy już uznam, że jesteście godni oglądania tego wrzucę fotki.

Zapewne dziś w nocy Very Happy
Powrót do góry Go down
Olsson
Sierżant Jeb Squad
Olsson


Liczba postów : 144
Join date : 08/06/2011
Age : 30
Skąd : Wiesz?
Humor : Wyje-KFC-bisty

Galeria: Olsson Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Olsson   Galeria: Olsson I_icon_minitimeNie Lip 10, 2011 7:53 pm

Łapcie, zalążek mojego Latd. Jak na razie pokaże tylko sneak peek mojego nurglowego demon princa, którego chciałbym zrobić w dużej mierze z Gs'u, żeby był jedyny w swoim rodzaju Very Happy

Galeria: Olsson F088b1b776187173gen
Galeria: Olsson 3409b500fdc9f0ffgen
Galeria: Olsson B837ed6cf6570081gen
Galeria: Olsson 2b4ad455d0038df1gen

Jest to pierwszy model który planuję własnoręcznie wykonać i mam nadzieje, że coś fajnego z tego wyjdzie. A jak nie to w końcu Nurgle Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Mr. ,
Gość



Liczba postów : 44
Join date : 08/06/2011
Humor : słaby

Galeria: Olsson Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Olsson   Galeria: Olsson I_icon_minitimeNie Lip 10, 2011 8:04 pm

No wreszcie się ogarnąłeś Olssonie Very Happy Co my tu mamy? Stopka Nurglowego princa? Uroczo się zapowiada. Trochę jak słoń z ostrą grzybicą. Pamiętaj koniecznie o dużej ilości pęcherzy, brodawek i różnorakich glutów "to w końcu Nurgle". Pozatym dostrzegam w backgroundzie oczywiście omyłkowo umieszczonych gwardzistów co pozwala oblookać barwy Twojej przyszłej armii. Zapowiada się słitasnie. Keep up the good work. I... GWARDZIŚCI! WIECEJ GWARDZISTÓW!!

rzygam tęczą
,
Powrót do góry Go down
Olsson
Sierżant Jeb Squad
Olsson


Liczba postów : 144
Join date : 08/06/2011
Age : 30
Skąd : Wiesz?
Humor : Wyje-KFC-bisty

Galeria: Olsson Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Olsson   Galeria: Olsson I_icon_minitimeWto Lip 12, 2011 10:10 am

Ok kolejny part.

Galeria: Olsson 602b47277a5bb400gen
Dorobiłem drugą nogę i powoli zaczynam ją obrabiać, jest na razie duży pryszcz Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Galeria: Olsson Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Olsson   Galeria: Olsson I_icon_minitimeWto Lip 12, 2011 1:46 pm

Nie znam się za bardzo jeśli chodzi o rzeźbienie w GS'ie ale pryszcz i pazurki wyglądają naprawdę wiarygodnie. Nie ma to jak zarzygane demony ku chwale Nurgla...
Czekam na więcej.
Powrót do góry Go down
Mr. ,
Gość



Liczba postów : 44
Join date : 08/06/2011
Humor : słaby

Galeria: Olsson Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Olsson   Galeria: Olsson I_icon_minitimeWto Lip 12, 2011 3:26 pm

Tylko jedno zdjęcie? Olssonie... A co o sculpta to widać tylko bok jednej nogi więc nie bardzo mogę się wypowiedzieć. Niemniej jednak zapowiada się całkiem syto. Czy on nie jest aby okablowany z boku? Jeśli tak to dobrze bo lubię takie motywy. Mam nadzieję że on nie jest przyklejony do tej podstawki bo jeśli tak to on może strasznie łatwo stracić te sterczące na zewnątrz pazurki. Czekam na więcej. I... GWARDZIŚCI! GDZIE SĄ GWARDZIŚCI?!

rzygam tęczą
,
Powrót do góry Go down
Olsson
Sierżant Jeb Squad
Olsson


Liczba postów : 144
Join date : 08/06/2011
Age : 30
Skąd : Wiesz?
Humor : Wyje-KFC-bisty

Galeria: Olsson Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Olsson   Galeria: Olsson I_icon_minitimeWto Lip 12, 2011 5:46 pm

Ustawiłem go tylko tak na tej podstawce, żeby pokazać jego rozmiar.
Zrobiłem tylko drugą nogę i brzuszek... Więc jak na razie jest korpusik z nogami.
Kminie nad rurami wychodzącymi z małej beczki która będzie na plecach demona czy coś.

Gwardziści już niedługo..

Btw. Nie wziąłem telefonu na działkę, więc jak ktoś coś chce to PW! Very Happy
Powrót do góry Go down
Mr. ,
Gość



Liczba postów : 44
Join date : 08/06/2011
Humor : słaby

Galeria: Olsson Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Olsson   Galeria: Olsson I_icon_minitimeWto Lip 12, 2011 7:07 pm

Jak dla mnie Olssonie orurowanie i okablowanie tego princa to stanowczo dobry pomysł. Coś jak Rury wyciągające mu ropę i zgniliznę z trzewi aby wystrzelić ja z bronie wrośniętej w ramię prosto w przeciwnika wywołując u niego natychmiastowe zapadnięcie na jakaś wyjątkowo zjadliwą zarazę... Hmm... Brzmi wyjątkowo słitaśnie. Pomyśl nad tym Very Happy

rzygam tęczą
,
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Galeria: Olsson Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Olsson   Galeria: Olsson I_icon_minitimeSro Lip 13, 2011 8:00 pm

Powrót do góry Go down
Olsson
Sierżant Jeb Squad
Olsson


Liczba postów : 144
Join date : 08/06/2011
Age : 30
Skąd : Wiesz?
Humor : Wyje-KFC-bisty

Galeria: Olsson Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Olsson   Galeria: Olsson I_icon_minitimeCzw Lip 14, 2011 8:30 am

Yep. Coś podobnego, tylko chyba 1 lufę zrobię... zależy jak to będzie wyglądać Very Happy
Powrót do góry Go down
Ozzy
Kwatermistrz
Ozzy


Liczba postów : 24
Join date : 08/06/2011
Age : 31
Skąd : Szczurowa/KRK
Humor : czarny

Galeria: Olsson Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Olsson   Galeria: Olsson I_icon_minitimeSob Lip 16, 2011 11:00 am

Popatrzyłem na pierwsze zdjęcie i pomyślałem: "O Boże jaka pyta, co to w ogóle jest...?".
Ale potem popatrzyłem na następne zdjęcia i zobaczyłem, że to tylko noga i do tego zajebiście wyrzeźbiona w GS'ie.
Respect.
ALE nie mam w zwyczaju pisania pozytywnych komentarzy, więc muszę się do czegoś przyczepić.
CZEMU ***** TAK POWOLI?! RUSZ **** I ZABIERAJ SIĘ ZA RZEŹBIENIE DALEJ!!!

Pozdrawiam
Ozzy
Powrót do góry Go down
Olsson
Sierżant Jeb Squad
Olsson


Liczba postów : 144
Join date : 08/06/2011
Age : 30
Skąd : Wiesz?
Humor : Wyje-KFC-bisty

Galeria: Olsson Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Olsson   Galeria: Olsson I_icon_minitimeSro Lip 20, 2011 6:59 am

Po powrocie z miejsca gdzie psy szczekają dupami, mam mały update princa Very Happy

A zatem podziwiajcie:
Galeria: Olsson Dc0505f195dfd235gen
Dolną szczęką zajmę się dzisiaj, bo muszę urwać mu te "dziąsła" i zrobić od nowa.
Galeria: Olsson B4d4b11b53802ba2gen
Galeria: Olsson 9d9dab314f42afb1gen
Galeria: Olsson B37e4ae5d8a7ccddgen
Galeria: Olsson Ea044a19b51e5e8bgen
Dziś pewno kupię Chaos Spawny, więc jakiegoś fajnego bitsa w to wrzucę... Głównie chodzi o głowę.

Mam pomysł na broń. Z odbytu wychodziły by 2/3 rurki które byłyby bezpośrednio podłączone do broni takiej jak tam Szpilman zapodał Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Mr. ,
Gość



Liczba postów : 44
Join date : 08/06/2011
Humor : słaby

Galeria: Olsson Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Olsson   Galeria: Olsson I_icon_minitimeSro Lip 20, 2011 3:23 pm

Niechaj spojrzę. Po dobrym początku zrobiło się... Pytnie. Rozumiem paszczękę na brzuchalu, ale zapowiada się gość przysadzisty niczym jakiś krasnolud z wyjątkowo złośliwą grypą żołądkową. Nie mówiąc oczywiście o paru niedoróbkach i (o zgrozo) odciskach palców widocznych na zdjęciu! Toście się towarzyszu Olssonie trochę nie popisali. Mam nadzieje że po przerobieniu dolnej szczęki faktycznie będzie lepiej, przestanie wyglądać jak kulka i sprawisz, że uwierzę iż to jest wstanie chodzić. I z rurkami w odbycie lepiej uważaj. Bo będę się złościł. oj bardzo będę.

rzygam tęczą
,
Powrót do góry Go down
Uriello
Sierżant Flame Squad
Uriello


Liczba postów : 197
Join date : 08/06/2011
Age : 31
Skąd : Kraków
Humor : Ghazkul, szarża...

Galeria: Olsson Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Olsson   Galeria: Olsson I_icon_minitimeSro Lip 20, 2011 7:56 pm

Przeniku, ale on na pewno nie chciał urazić ciebie tymi rurkami w odbycie ;]
Powrót do góry Go down
Mr. ,
Gość



Liczba postów : 44
Join date : 08/06/2011
Humor : słaby

Galeria: Olsson Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Olsson   Galeria: Olsson I_icon_minitimeNie Lis 06, 2011 4:44 pm

Olsson noobasie ogarnij wreszcie gwardie i daj coś, cokolwiek. Nawet nie wiesz jak bardzo chce Cię za coś pochwalić a Ty mi nie dajesz szansy.

rzygam tęczą
,
Powrót do góry Go down
Olsson
Sierżant Jeb Squad
Olsson


Liczba postów : 144
Join date : 08/06/2011
Age : 30
Skąd : Wiesz?
Humor : Wyje-KFC-bisty

Galeria: Olsson Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Olsson   Galeria: Olsson I_icon_minitimeCzw Kwi 19, 2012 8:08 pm

Najnowsza rozkmina, antygrawitacyjny thunderfire cannon sterowany na pilota! Very Happy
Techmarine z pilotem do matki za jakąś godzine!
Galeria: Olsson E9e0fd0fab97d206
Galeria: Olsson 7f58c30c88bce79d
Galeria: Olsson Ac4fb7a47b331aa0
Galeria: Olsson 5be284ce77690854
Galeria: Olsson 6e66bf06c1d9e31b
Powrót do góry Go down
Szakal
Techpriest
Szakal


Liczba postów : 43
Join date : 05/03/2012
Age : 32
Skąd : Znienacka !
Humor : Duty and Honor !

Galeria: Olsson Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Olsson   Galeria: Olsson I_icon_minitimeCzw Kwi 19, 2012 8:12 pm

Proszę Państwa, przed Wami- JebJebJeb Cannon Very Happy
Powrót do góry Go down
FiLooT
Sierżant Hobby Squad
FiLooT


Liczba postów : 149
Join date : 09/06/2011
Humor : ME

Galeria: Olsson Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Olsson   Galeria: Olsson I_icon_minitimeCzw Kwi 19, 2012 8:14 pm

Wszyscy trzymamy bitsy w pudełkach po cukierkach ślazowych z krakowskiego kredensu!! Ogólnie wygląda przekonująco - dobry pomysł na konwersje, ale... Postaraj się żeby lufy były bardziej w 4 symetryczne i zdejm kilka dysz bo wizualnie są za bardzo naciapane w zbyt małej przestrzeni.
Powrót do góry Go down
Olsson
Sierżant Jeb Squad
Olsson


Liczba postów : 144
Join date : 08/06/2011
Age : 30
Skąd : Wiesz?
Humor : Wyje-KFC-bisty

Galeria: Olsson Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Olsson   Galeria: Olsson I_icon_minitimeCzw Kwi 19, 2012 8:16 pm

Juz za późno Very Happy to jeb jeb jeb cannon, ma być lekko krzywy, a naprawdę model nie jest wcale taki kolosalny i dysze idealnie pasują, w sobotę Filoocie obczaisz pomalowanego pewno
Powrót do góry Go down
Gmacio
Gwardzista Flame Squad
Gmacio


Liczba postów : 55
Join date : 09/06/2011
Humor :

Galeria: Olsson Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Olsson   Galeria: Olsson I_icon_minitimeCzw Kwi 19, 2012 8:17 pm

Całkiem spoko, można go używać jako kannonka Very Happy
Powrót do góry Go down
Ozzy
Kwatermistrz
Ozzy


Liczba postów : 24
Join date : 08/06/2011
Age : 31
Skąd : Szczurowa/KRK
Humor : czarny

Galeria: Olsson Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Olsson   Galeria: Olsson I_icon_minitimeCzw Kwi 19, 2012 9:07 pm

Niby nie do końca w klimacie SM, ale i tak wygląda super. :-D
Tylko nie zepsuj pilota. Pilot rules. :-D

Pozdrawiam
Ozzy
Powrót do góry Go down
Olsson
Sierżant Jeb Squad
Olsson


Liczba postów : 144
Join date : 08/06/2011
Age : 30
Skąd : Wiesz?
Humor : Wyje-KFC-bisty

Galeria: Olsson Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Olsson   Galeria: Olsson I_icon_minitimeNie Kwi 22, 2012 4:40 pm

Galeria: Olsson B9a4be4ff55b219egen
Galeria: Olsson F715ca82e1eb4a22gen
Galeria: Olsson 262c32277a3f6ab8gen
Galeria: Olsson Fba8be308b5dc075gen
Galeria: Olsson 5dd6b60d2f39df97gen
Galeria: Olsson C8e373be2575cd91gen
Galeria: Olsson 585c7e0a92a1d4c2gen
Galeria: Olsson Ffec46dcf9ecc9d0gen
Galeria: Olsson 1758f8b8a7f3b13fgen

Jeszcze najnowsza konwersja Mephistona:
Galeria: Olsson 16b54774005626f4gen
Galeria: Olsson E7a3c5c733497755gen
Galeria: Olsson C1a138f36fb487e5gen

I już na sam koniec znalazłem zdjęcie czegoś potwornego, co rozkminiłem jakieś 2,5roku temu... Laughing
Galeria: Olsson B341998aa721f74dgen
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Galeria: Olsson Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Olsson   Galeria: Olsson I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Galeria: Olsson
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Lajt Brigade - Nasza działalność :: Galeria-
Skocz do: