Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Galeria Crazyman'a

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Crazyman
Gwardzista Jeb Squad
Crazyman


Liczba postów : 160
Join date : 07/10/2011
Skąd : z podziemi
Humor : dziki.

Galeria Crazyman'a Empty
PisanieTemat: Galeria Crazyman'a   Galeria Crazyman'a I_icon_minitimeSro Kwi 25, 2012 6:24 pm

Hoł hoł hoł, czas by szalona suka pokazała jaki syf stworzył


Galeria Crazyman'a 1jpg_renenpn

Jeżeli tylko olsson przyniesie spienione pcv (czty co to tam ma) to zostały do zrobienia zagięcia na pancerzach i nic więcej :p

taak, moje robienie modeli jest tak złe, jak moje wraithy soł życzę miłego śmiania się z płaszczki
Powrót do góry Go down
Ptychu
Gwardzista Jeb Squad
Ptychu


Liczba postów : 20
Join date : 05/03/2012
Age : 29
Skąd : Karków
Humor : Trololololol

Galeria Crazyman'a Empty
PisanieTemat: Re: Galeria Crazyman'a   Galeria Crazyman'a I_icon_minitimeSro Kwi 25, 2012 7:27 pm

Aż takiego dramatu według mnie nie ma xD jest pół księżyc? Jest. Steruje nim nekron? No tak. Jak go tam dokończysz, masz w boxie napewno te naklejki co zawsze gw daje. Po obklejaj to tym bo te "skrzydła" takie puste i smutne są :<
Powrót do góry Go down
Crazyman
Gwardzista Jeb Squad
Crazyman


Liczba postów : 160
Join date : 07/10/2011
Skąd : z podziemi
Humor : dziki.

Galeria Crazyman'a Empty
PisanieTemat: Re: Galeria Crazyman'a   Galeria Crazyman'a I_icon_minitimeSro Kwi 25, 2012 7:30 pm

jak mi olsson przyniesie styropian (juz qwa nie wiem co to jhest) to bedzie mniej pusty <3 + naklejki :p
Powrót do góry Go down
Szakal
Techpriest
Szakal


Liczba postów : 43
Join date : 05/03/2012
Age : 32
Skąd : Znienacka !
Humor : Duty and Honor !

Galeria Crazyman'a Empty
PisanieTemat: Re: Galeria Crazyman'a   Galeria Crazyman'a I_icon_minitimeSro Kwi 25, 2012 7:32 pm

Jak dla mojego oka- bardzo fajna, przyjemna rzecz- po zakończeniu czuje mi się, że będzie bardzo fajna zabaweczka do nekronów Smile
Powrót do góry Go down
Gmacio
Gwardzista Flame Squad
Gmacio


Liczba postów : 55
Join date : 09/06/2011
Humor :

Galeria Crazyman'a Empty
PisanieTemat: Re: Galeria Crazyman'a   Galeria Crazyman'a I_icon_minitimeSro Kwi 25, 2012 8:06 pm

Może być całkiem fajny, wygląda lepiej niż wcześniej, a na ten styropian szybko nie licz Very Happy
Powrót do góry Go down
Crazyman
Gwardzista Jeb Squad
Crazyman


Liczba postów : 160
Join date : 07/10/2011
Skąd : z podziemi
Humor : dziki.

Galeria Crazyman'a Empty
PisanieTemat: Re: Galeria Crazyman'a   Galeria Crazyman'a I_icon_minitimeSro Kwi 25, 2012 8:22 pm

właśnie się dowiedziałem od mendy, że tego styropianu nie ma Very Happy
Powrót do góry Go down
Gmacio
Gwardzista Flame Squad
Gmacio


Liczba postów : 55
Join date : 09/06/2011
Humor :

Galeria Crazyman'a Empty
PisanieTemat: Re: Galeria Crazyman'a   Galeria Crazyman'a I_icon_minitimeSro Kwi 25, 2012 8:35 pm

Jakoś się nie dziwie Very Happy
Powrót do góry Go down
FiLooT
Sierżant Hobby Squad
FiLooT


Liczba postów : 149
Join date : 09/06/2011
Humor : ME

Galeria Crazyman'a Empty
PisanieTemat: Re: Galeria Crazyman'a   Galeria Crazyman'a I_icon_minitimeSro Kwi 25, 2012 11:07 pm

Szalony - jutro przyniosę stuff do Vanaheima - to co mi zostało z plasticardu i spienionego PCV. Zrobimy tę podstawkę i wymodelujemy kadłub. Chłopaki mają rację żebyś wziął kalkomanię do necronów to się ją jeszcze ponakleja. A jak zdążymy to zagramy. Model wygląda dużo lepiej, niż to co wkleił Ossom - spokojnie damy radę go umaić żeby wyglądał bedeśnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Galeria Crazyman'a Empty
PisanieTemat: Re: Galeria Crazyman'a   Galeria Crazyman'a I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Galeria Crazyman'a
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Galeria: Ozzy
» Galeria Ptychu
» Galeria: Olsson
» Galeria: FiLoot'a

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Lajt Brigade - Nasza działalność :: Galeria-
Skocz do: