Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Galeria: Ozzy

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Ozzy
Kwatermistrz
Ozzy


Liczba postów : 24
Join date : 08/06/2011
Age : 31
Skąd : Szczurowa/KRK
Humor : czarny

Galeria: Ozzy Empty
PisanieTemat: Galeria: Ozzy   Galeria: Ozzy I_icon_minitimePon Cze 20, 2011 4:31 pm

Ha! Myśleliście, że wrzucę jakieś foty pomalowanych ludzików? lol!

Na razie tylko zakładam temat, jak coś będę miał (może nawet za niedługo) to wrzucę foty.
Póki co, możenie podziwiać mój talent w zakładaniu nowych tematów na forum. cheers

Pozdrawiam
Ozzy


Ostatnio zmieniony przez Ozzy dnia Pon Cze 20, 2011 4:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Mr. ,
Gość



Liczba postów : 44
Join date : 08/06/2011
Humor : słaby

Galeria: Ozzy Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Ozzy   Galeria: Ozzy I_icon_minitimePon Cze 20, 2011 4:37 pm

Orzesz Ty Pierunie! To mnie nieźle nabrałeś xD
Powrót do góry Go down
Mr. ,
Gość



Liczba postów : 44
Join date : 08/06/2011
Humor : słaby

Galeria: Ozzy Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Ozzy   Galeria: Ozzy I_icon_minitimePon Lip 04, 2011 12:12 pm

Ozzy! Ogarnij robaki i maluj Tyranidów! Jak już zakładasz temat o bierz ta się do roboty bo Przecinek tu już kulturalnie nie wytrzymuje presji oczekiwania.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Liczba postów : 68
Join date : 07/06/2011
Humor : Generalski

Galeria: Ozzy Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Ozzy   Galeria: Ozzy I_icon_minitimePon Lip 04, 2011 5:46 pm

Powrót do góry Go down
https://lajtbrigade.forumpolish.com
Mr. ,
Gość



Liczba postów : 44
Join date : 08/06/2011
Humor : słaby

Galeria: Ozzy Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Ozzy   Galeria: Ozzy I_icon_minitimePon Lip 04, 2011 7:18 pm

Widzisz Ozzy teraz nawet sam Lord Generał robi tu ciśnienie. Wszyscy czekają na 2k pkt pomalownych Tyrków. Enjoy rzygam tęczą
Powrót do góry Go down
Olsson
Sierżant Jeb Squad
Olsson


Liczba postów : 144
Join date : 08/06/2011
Age : 30
Skąd : Wiesz?
Humor : Wyje-KFC-bisty

Galeria: Ozzy Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Ozzy   Galeria: Ozzy I_icon_minitimePon Lip 04, 2011 8:13 pm

rzygam tęczą


SPAMER, ŁAPAJ GO!!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Galeria: Ozzy Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Ozzy   Galeria: Ozzy I_icon_minitimePon Sie 29, 2011 8:19 pm

Jak dla mnie to ten "malownik" to jakiś takiś tępy jest. Nie ma połowy jednostek... scratch

PS
Sorry za długą nieobecność ale przez prawie 2 miesiące nie było mnie w kraju.
Powrót do góry Go down
Mr. ,
Gość



Liczba postów : 44
Join date : 08/06/2011
Humor : słaby

Galeria: Ozzy Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Ozzy   Galeria: Ozzy I_icon_minitimeNie Lis 06, 2011 4:42 pm

*Zły wzrok na Ozzyego* Już sporo czasu minęło jak zrobiłeś ten temat czy udało Ci się pomalować choćby jednego gena żeby go tu pokazać? Litości Ozzy to jest chyba najdłuższy wstrzymany oddech w historii wstrzymanych oddechów. Jeśli nie wkleisz tutaj nic ciekawego to nigdy nie dowiesz się jak to możliwe że skończyły mi się lasguny Very Happy

rzygam tęczą
,
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Galeria: Ozzy Empty
PisanieTemat: Re: Galeria: Ozzy   Galeria: Ozzy I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Galeria: Ozzy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Galeria Ptychu
» Galeria: Olsson
» Galeria: FiLoot'a
» Galeria Crazyman'a

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Lajt Brigade - Nasza działalność :: Galeria-
Skocz do: